en ucuz sms

En Ucuz SMS

SMS hizmetinin aslında pahalı olduğunu düşünebilirsiniz ancak firmamız size bu konuda profesyonelliğin yanı sıra en ucuz SMS hizmetini de sunabiliyor. Bizimle iletişime geçmeniz halinde size en basit SMS hizmetini sunabiliyoruz. 
Son dönem markaların tercih etmiş olduğu yöntemlerin başında SMS reklamları geliyor çünkü SMS reklamları sayesinde ulaşmak istediğiniz kişi sayısına direk olarak temas edebiliyorsunuz bu da sizin marka bilinirliğinizi artıran bir durum oluyor. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda siz ve müşterilerinizi tek bir mesaj altında buluşturmayı amaçlayan firmamız bu konuda da profesyonel bir yaklaşım sergiliyor. Bizimle sitemiz http://www.lidersms.com.tr aracılığı ile ya da sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşmanız durumunda anında hizmetinizi başlatabiliyoruz. 

Hizmetimiz 7/24 devam ediyor ve istediğiniz bir paketimizi seçebiliyorsunuz. Örneğin BAŞLIKLI 11.000 SMS BAŞLIKLI 30.000 SMS- BAŞLIKLI 50.000 SMS-BAŞLIKLI 100.000 SMS burada tercihiniz tamamen size kalıyor sektörünüz neyi kaldırabiliyorsa bu sayıda reklam verebiliyorsunuz. Firmamız yine ayrı bir detayı da sitesinde sizin bilginize sunuyor fiyatlarımızı direk olarak görebilme şansına sahipsiniz alacağınız hizmetin daha öncesinden fiyat bilgisini de alabiliyorsunuz.
Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti ve istenilen sayıyı yakalayabilmeleri böylelikle satışlarını da daha fazla katlarken bunun için çok paralar harcamak zorunda kalmamış olacak. Görsel ve yazılı reklamın aynı zamanda sizin bütçenizi de zorlayacak olduğunu biliyoruz dolayısıyla SMS gönderimi bu konuda daha faydalı ve ucuz bir yöntem olacaktır.
Firmaların son dönem reklam alışkanlıklarına baktığınız da bunu daha da çok kullandığını ve üstelikte bir kereliğine değil beraberinde bundan sonraki reklam ihtiyaçlarınız da bu yöntemi tercih ettiklerini görebiliyoruz. Reklam ürün satmada doğrudan etkili olan bir yöntemdir bunun içinde özellikle reklam maliyetlerinizi belirleyerek bu yönde kendinize bir bütçe ayırmanız sizin satışlarınızı da karınızı da etkileyecek olan bir durumdur. 
Firmamız size en ucuz SMS hizmetini hızlı bir şekilde sunacaktır. SMS’lerimiz istediğiniz zamanda yayınlanır ve müşterilerinize ulaştırılır. İsterseniz anlık isterseniz belirttiğiniz zamanda size raporlamalarımız ulaştırılır.

UA-82056805-2